Horoskopas vasario mėnesiui

Oksanos Točickajos nuotr. 2011 VASARIO 02 2 komentarai/-ų
#

AVINAS

Pirmos dvi dekados – intriguojamų permainų metas, kai sieksite numatyti tolimas perspektyvas, ieškosite bendraminčių, sąjungininkų, rėmėjų. Antra, trečia mėnesio savaitės žada originalių naujų sumanymų, kuriuos reikėtų suskubti įgyvendinti, arba teks atidėti iki balandžio. Dabar atsivers jūsų geriausi bruožai, kartais gal ir netikėti, bet nebijokite būti kitokie nei aplinkiniai įpratę matyti! Šiuo metu ko nors nepakeitus savyje, savo veikloje, jos neatnaujinus, gresia degradavimas. Užmegzkite ryšių, ieškokite naujo požiūrio į veiklą ar gyvenimą ir kitų būdų tikslams pasiekti. Paskutinė dekada pasyvi, nieko reikšminga neplanuokite.

JAUTIS

Jūsų užmojai dideli ir šis mėnuo bus tinkamas seniems siekiams veikloje įgyvendinti, bet nieko nauja nesiimkite. Tai, apie ką seniai svajojote, dabar gali tapti realybe. Ypatingos sėkmės galite tikėtis antrą mėnesio savaitę – ir ne tik dalykinėje veikloje. Nuo antros mėnesio savaitės palankus metas dalykinėms kelionėms, susitikimams su įtakingais asmenimis, svarbioms sutartims sudaryti (išskyrus 10, 11 d.). Antra savaitė puiki ir svarbiems karjeros klausimams spręsti – sulauksite įtakingų asmenų paramos ir nuoširdžios pagalbos. Nesivelkite į konfliktus, elkitės kukliau – neprovokuokite piktų ir pavydžių asmenų, jei nenorite įgyti slaptų priešų.

DVYNIAI

Žavus mėnuo ir jums sekasi. Tai puiki proga išspręsti ankstesnes problemas ir suskubti užbėgti kitoms problemoms už akių. Dabar reikia būti aktyviems, drąsiems, imtis naujų originalių sumanymų, plėsti veiklą, kovoti už savo įtaką. Vasarį, išskyrus 1, 2, 10, 11, 17–20, 25–27 d., reikėtų planuoti sudėtingiausius reikalus, svarbiausius susitikimus ir keliones į užsienį. Trečią dekadą augs įtampa ir darbe, ir namie – jūsų vadovybė ir artimieji norės apriboti jūsų veiksmų laisvę ir primesti savo valią. Tačiau nepamirškite, kad šiuo metu seksis su visais susitarti, uždegti savomis idėjomis, tad jums viskas pavyks, tik turėkite kantrybės aiškinti savo siekius.

VĖŽYS

Pasistenkite per pirmą savaitę išsiaiškinti esamus ar galimus finansinius keblumus, taip pat bendraudami su asmeniu, kurį mylite. Pirmą mėnesio pusę reikėtų tvarkyti reikalus, susijusius su darbo užmokesčiu, sveikatos draudimu, socialinėmis pašalpomis. Pasiruoškite, kad iki trečios dekados bus sudėtingas metas – iš jūsų bus daug reikalaujama, sulauksite kritikos. Gana problemiška gali tapti trečia savaitė, kai jus prisimins skolininkai, ims varginti įkyruoliai dėl nesutvarkytų reikalų per teismus. Audringi debesys iki pat mėnesio pabaigos neskubės sklaidytis virš jūsų. Labiau saugokitės vagysčių, apgaulių. 1, 2, 6, 7, 17, 18, 23, 26, 27 d. nereikėtų planuoti kelionių, netvarkykite juridinių reikalų.

LIŪTAS

Teks daugiau dėmesio skirti kitiems – partneriams, sutuoktiniui. Ieškantiems gyvenimo draugo likimas žada pažinčių antrą mėnesio savaitę. Mėnesio pradžioje svarbu pasirengti permainoms, kad prisiderintumėte prie partnerių naujų reikalavimų, išlaikytumėte ankstesnes pozicijas. Sėkmingiausias laikas – 7–16 d. Nepraleiskite progos užmegzti naudingus ryšius, rasti patikimą partnerį, rėmėją. Dėl finansinių dalykų gali būti sudėtingos 17–20 d. Šiomis dienomis galima nemenkai nukentėti ir pažeidžiant įstatymus, taisykles – gresia baudos, avarijos. Šios dienos patikrins ir jūsų jausmus. Mėnesio pabaiga komplikuota – nieko svarbaus neplanuokite.

MERGELĖ

Nuo mėnesio pradžios spaus darbai, neduos ramybės įsipareigojimai. Tačiau jei nuo mėnesio pradžios kibsite į darbus, nė nepastebėsite, kiek daug jums pavyks nuveikti. Darbdaviams bus geras laikas ieškoti tinkamų pavaldinių. Deja, nuo antros mėnesio pusės prasidės nežymūs kliuviniai, daugės nesusipratimų veikloje, ryškės darbo klaidos, brokas. Gana komplikuotas metas – 2, 7, 8, 17, 20, 23, 24–28 d., tada nereikėtų susitikti svarbiais darbo reikalais, pasirašyti lemtingų susitarimų, vykti į keliones. Tomis dienomis gali pablogėti ir sveikata – pasirūpinkite ja. Paskutinė dekada parodys, ar partneriai, sutuoktinis yra patikimi, ar patys mokate valdyti savo ambicijas.

SVARSTYKLĖS

Džiugių laimėjimų mėnuo ir asmeniniame gyvenime, ir veikloje, ypač jei ji susijusi su kūryba ar avantiūromis. Beje, jos pavojingos 2, 5, 6, 10, 11, 17, 26, 27 d. Romantiškiausia bus antra mėnesio savaitė, kai širdyje gali įsižiebti karšti jausmai. Vasaris palankus svarbiems ketinimams įgyvendinti – dabar galėsite atsigriebti už ankstesnes nesėkmes ir vėl išsiveržti į priekį. Būkite apdairūs konkurencinėje kovoje: stenkitės viską spręsti gražiuoju. Šiuo metu jums nenaudinga turėti priešų. Palankiausia bus antra savaitė – galite gauti vertingų pasiūlymų. Paskutinę savaitę būsite išskirtinai aktyvūs. Tačiau būtina atsižvelgti į partnerių nuomonę.

SKORPIONAS

Aktyvesni būsite mėnesio pradžioje. Patartina pirmą dekadą imtis seniai atidėtų darbų, kuriems vis nerandate laiko. Tai gera proga atnaujinti nutrūkusius ryšius, kreiptis patarimo, pagalbos į senus bičiulius. Gali tekti spręsti ir gyvenamosios vietos, nekilnojamojo turto, indėlių problemas – tik nesivelkite į avantiūras. Antrai dekadai baigiantis gali strigti reikalai, atsirasti šeiminių problemų, pablogėti sveikata – rizikuoti bus galima nebent 14, 15 d. Tik paskutinę mėnesio savaitę atkusite, tačiau tai nereiškia, kad jausitės gerai: norėsite veikti, rizikuoti, bet dienos tam nepalankios. 26, 27 d. galimas nemenkas išbandymas.

ŠAULYS

Mėnesio pradžioje būsite kupini drąsių kūrybinių sumanymų, tikėjimo ateitimi. Vis dėlto realybė nebus tokia žavi – laukia netikėtų kliūčių. Antra savaitė palankesnė – galima pasirašyti svarbių dalykinių sutarčių, vykti į komandiruotes, užmegzti pažinčių. Geras laikas sveikatai tikrintis. Beveik visą mėnesį reikalai judės reikiama linkme, aplinkiniai jus supras, palaikys, išskyrus 2, 6, 7, 8, 17, 19, 20, 24, 25, 27 d. Antrą, trečią mėnesio savaitę jus pasieks reikalinga informacija, bus gerų pasiūlymų. Paskutinę mėnesio dekadą reikėtų mažinti darbų tempus, tobulinti veiklą, ieškoti nuostolių priežasčių. Stiprinkite sveikatą, daugiau laiko skirkite šeimai.

OŽIARAGIS

Imkitės įgyvendinti svarbius sumanymus nuo pat mėnesio pradžios, nors pajusite, kad jūsų iniciatyva stabdoma. Nereikėtų kovoti su tokia padėtimi – protingiausia ieškoti kompromisų. Stenkitės nusileisti ar atidėti kitam mėnesiui svarbaus klausimo sprendimą arba suskubkite tai padaryti 14, 15, 22 d. Tinkamas laikas keisti veiklą ar asmeninį gyvenimą – pagaliau žinosite, ko jums reikia. Paskutinę dekadą neplanuokite kelionių ir susitikimų. Daugiau dėmesio skirkite darbui su informacija, užpildykite žinių spragas, atnaujinkite užsienio kalbos pagrindus, perskaitykite vertingą knygą. Beje, per draugus ar giminaičius iš užsienio galite patirti ne visai malonių staigmenų.

VANDENIS

Tai gimtadienio metas, kupinas naujų jėgų ir didelių vilčių. Pirmą dekadą nepatartina imtis aktyvios veiklos. Geriau daugiau laiko skirti informacijai rinkti, analizuoti, bendrauti su reikalingais žmonėmis. Tinkamas laikas pirkti ką nors vertinga į namus – laikrodį ar krištolinį talismaną namų apsaugai. Veiklai palankesnė antra savaitė. 14–16 d. vertėtų pradėti naują veiklos ciklą. Trečią mėnesio dekadą stabtelėkite. Pasigilinkite į atliekamų darbų kokybę, ieškokite ankstesnių klaidų, taisykite. Taupykite – išlaidos artimiesiems nudžiuginti bus didesnės nei manote. Mėnesio pabaiga skatins ir skyrybų nuotaikas: kai kas netikėtai pajus, kad nebegali daugiau tęsti santykių.

ŽUVYS

Prieštaringas, sunkus mėnuo, tačiau netikėtai vis sulauksite pagalbos, paramos. Nepiktnaudžiaukite aplinkinių gerumu ir nesiimkite svarbių ar rizikingų reikalų. Nauja veikla neduos gerų rezultatų, tad nieko nepradėkite. Pinigų uždirbti seksis, tačiau išlaidos gali būti didesnės už pajamas. Jei jūsų gimtadienis bus tik kovą, naujoves ir svarbią veiklą geriau atidėti iki kito mėnesio. Net vasarį gimusiesiems mėnesio pabaiga nėra palanki. Iki gimtadienio verta baigti senus darbus, grąžinti skolas, stiprinti sveikatą. Šį mėnesį patartina bent savaitę atsitraukti nuo darbų ir užsidaryti namie – jums reikia pabūti vieniems su savo mintimis ir svajonėmis.
 

Pasidalink su draugais Facebook Twitter Nusiųsk el.paštu
Komentarai (2) Komentuoti
Fuel Cell Oakley Outlet 2014-08-14 12:52:31

Holbrook Polarized Outlet Fuel Cell Oakley Outlet

Neringa 2013-07-30 13:19:53

Visų zodiako ženklų savaites horoskopas

VISI KOMENTARAI (2)
Komentuoti
Komentuoti Išvalyti

Dantų balinimo būdai – ką pasirinkti?

2014 RUGSĖJO 11 36 komentarai/-ų

Ar verta spręsti vaikino paskolos problemas?

2014 LIEPOS 14 5 komentarai/-ų

Kas nutiks, jei negrąžinsiu paskolos?

2014 LIEPOS 14 4 komentarai/-ų

Priežastys dėl kurių negaunate paskolos

2014 LIEPOS 14 3 komentarai/-ų