TOP 4: kaip apsikirpti pigiai ir atrodyti nuostabiai?

Flickr.com nuotr. 2011 SPALIO 26
#

Jūsų plaukai ir šukuosena yra vienas pirmųjų dalykų, į kurį aplinkiniai atkreipia dėmesį. Net ir taupydami pinigus pasistenkite netapti „skudurine Onute“ ir atrodyti nepriekaištingai.

„Aš asmeniškai, niekada nemokėjau už plaukų kirpimą daugiau nei 60 dolerių, - sako straipsnio autorė Vivian Giang. - Yra keli būdai padaryti tai gerokai pigiau arba nemokamai.“

1. Grožio mokykla. Jei jūs neprieštaraujate, kad jūsų plaukus kirptų besimokantis studentas - grožio mokyklos yra puikus pasirinkimas už prieinamą kainą. Mano plaukus kirpo „Aveda“ Instituto studentė, kurios darbu niekada nenusivyliau. Paprastai, instruktorius prižiūri ir tikrina, kad darbas būtų atliktas nepriekaištingai.

2. Tapkite šukuosenų modeliu. Labai dažnai kompanijos tokios kaip „Craigslist“, „Bumble & Bumble“ ar „Redke“, siūlo tapti šukuosenų, kirpimo ar plaukų dažymo modeliais. Jūs galite atrodyti madinga ir stilinga už simbolinę kainą arba nemokamai. Vienintelis tokių parodų minusas yra tas, kad jūs pati negalėsite išsirinkti plaukų kirpimo modelio, todėl prieš sėsdami į kėdę išsiaiškinkite ką su jūsų plaukais ketinama daryti.

3. Peržvelkite vartotojų atsiliepimus internete. Pasidomėkite kur plaukus kerpasi kiti žmonės. Jie paprastai noriai dalinasi atsiliepimais apie nebrangias bet kokybiškas kirpėjų paslaugas. Išsiaiškinkite ar stilistas atsižvelgia į kliento pageidavimus ir pateisina jo lūkesčius.

4. Susidraugaukite su kirpėju-stilistu. Turėti draugą-kirpėją yra puiki išeitis tiems, kurie nori susitvarkyti plaukus, tačiau neturi pakankamai pinigų grožio salono teikiamoms paslaugoms. Tai ypač naudinga, jei reguliariai, kas mėnesį norite trumpinti plaukų galiukus.

Pasidalink su draugais Facebook Twitter Nusiųsk el.paštu

Komentuoti
Komentuoti Išvalyti

Dantų balinimo būdai – ką pasirinkti?

2014 RUGSĖJO 11 36 komentarai/-ų

Ar verta spręsti vaikino paskolos problemas?

2014 LIEPOS 14 5 komentarai/-ų

Kas nutiks, jei negrąžinsiu paskolos?

2014 LIEPOS 14 4 komentarai/-ų

Priežastys dėl kurių negaunate paskolos

2014 LIEPOS 14 3 komentarai/-ų