Madingiausi 2012 metų trumpų plaukų kirpimai

2012 KOVO 13 2 komentarai/-ų
#

Nors 2012 metais ilgų plaukų šukuosenos vis dar laikomos vienomis madingiausių, trumpų plaukų savininkės šiltuoju sezonu taip pat galės atrodyti ne mažiau įspūdingai. Žinoma, tik tuo atveju, jei išdrįs surizikuoti ir atskleisti save visai kitu kampu. Atsikratykite suskilinėjusių plaukų galiukų, kurie taps puikiai matomi nušvitus skaisčiai pavasario saulei, ir sekdamos mados diktuojamas tendencijas, išsirinkite sau tinkančią ir patinkančią šukuoseną.

Trumpų plaukų šukuosenos – vienas paprasčiausių būdų atkreipti į save dėmesio. Daugeliui moterų jos suteikia pasitikėjimo savimi, pagyvina akių žvilgsnį. Vis tik prieš renkantis trumpų plaukų šukuoseną, vertėtų pasitarti su specialistu, kuris patartų pagal jūsų veido formą ir bruožus tinkantį kirpimą. Nors trumpi plaukai tinka daugelio veido formų žmonėms, vis dėlto apvalaus veido savininkėms nepatariama drastiškai nutrumpinti plaukų.

Šiemet į madą grįžta retro stiliaus šukuosenos, tad jei norite pakeisti savo stilių, galite drąsiai rinktis trumpą kare kirpimą, kadangi jis itin madingas ir šiais metais. Verta pabrėžti, jog šį kirpimą galima nešioti tiek esant tiesiems, tiek garbanotiems plaukams. Ploniems plaukams puikiai tiks trumpi „kaskadiniai“, iškarpyti kirpimai, kadangi tai suteiks šukuosenai papildomos apimties.

Sušukuokite savo sruogas itin glotniai, kad išgautumėte klasikinį įvaizdį, bet jeigu norite žaismingo, nutrūktgalviško - žaiskite su įvairiomis plaukų priežiūros priemonėmis, kurios suvels, pašiauš, ištiesins, sugarbanos jūsų plaukus. Eksperimentuokite su plaukų sklastymu - tai gali padėti išgauti visai skirtingas šukuosenas, žaiskite su plaukų sruogomis ir atspalviais. Svarbiausia nesirinkti šukuosenos, kuri neatitiktų jūsų asmenybės ir stiliaus.

Kaip atrodysite šią vasarą, nuspręskite pačios.


Madingiausi 2012 metų trumpų plaukų kirpimai

 

Šaltinis:
IEVA
Pasidalink su draugais Facebook Twitter Nusiųsk el.paštu
Komentarai (2) Komentuoti
Oakley Xlj Outlet 2014-08-14 14:12:38

Oakley Sunglasses Sale Oakley Xlj Outlet

Daiva 2013-07-23 22:49:28

Na o ka daryt su naturaliomis garbanomis??? Koki kirpima jiems siulytu mados tendencija??? Su tiesiais , lygiais kaip pasuksi taip ir eisi, o kaip nukirpt , sutvarkyt garbanas, kad nebutu liuto galva?...

VISI KOMENTARAI (2)
Komentuoti
Komentuoti Išvalyti

Dantų balinimo būdai – ką pasirinkti?

2014 RUGSĖJO 11 36 komentarai/-ų

Ar verta spręsti vaikino paskolos problemas?

2014 LIEPOS 14 5 komentarai/-ų

Kas nutiks, jei negrąžinsiu paskolos?

2014 LIEPOS 14 4 komentarai/-ų

Priežastys dėl kurių negaunate paskolos

2014 LIEPOS 14 3 komentarai/-ų